Procesní technik v oddělení povrstvení

Procesní technik má za úkol ohlídat, aby v oddělení povrstvení všechno šlapalo podle plánu a nevznikaly zbytečné náklady. Nejenže budete kontrolovat funkce a procesy zařízení, ale také Vás čeká spolupráce s dalšími odděleními i externími projekty. Vašim úkolem také bude starat se o tým Rodenstocku – předávat odborné znalosti dalším zaměstnancům. Pokud máte znalosti v chemicko - technologickém oboru, čekáme přímo na Vás.

Klatovy

Práce na směny

Nástup možný ihned

Co budete dělat

  • trvale optimalizovat a rozvíjet procesy
  • kontrolovat a testovat výrobní zařízení
  • analyzovat chyby s využitím technických měřících zařízení
  • kontrolovat a testovaat činnost zavedených standardů
  • pravidelně reportovat
  • spolupracovat v rámci projektů (interních i externích)
  • podílet se na zlepšování výroby
  • zavádět nová zařízení do výroby
  • v případě potřeby školit další zaměstnance
  • práce je na 3 směny od pondělí do pátku
  • provádět specifický servis zařízení

Vaše schopnosti

  • SŠ technického zaměření
  • praktické zkušenosti v oboru výhodou
  • znalost výrobních zařízení, přístrojů a pracovních postupů výhodou
  • analytické myšlení
  • samostatnost
  • proaktivní přístup (navrhování nových řešení a zlepšování)
  • vítány jsou praktické zkušenosti v oblasti procesů, pracovních postupů a jejich dodržování, kontroly kvality, měření
  • němčina na komunikativní úrovni nebo alespoň na základní úrovni s výbornou angličtinou
  • znalost práce na počítači (používání MS Office, zejména MS Excel a MS Access)
  • znalosti nebo záliba v chemickém oboru

Nabízíme

  • férový plat je u nás samozřejmostí
  • 5 týdnů dovolené
  • kromě toho na Vás čeká 13. mzda při plnění celofiremních kritérií stanovených na každé období
  • dáme Vám i příspěvek na dopravu do zaměstnání a závodní stravování
  • protože myslíme i na potom, přidáme Vám na penzijní připojištění (3 % z vyměřovacího základu)
  • život není jen práce, a tak pro Vás máme širokou nabídku poukazů v hodnotě 3 500 Kč - 6 500 Kč/rok (na sport, kulturu a další odpočinkové aktivity)
  • za doporučení nového zaměstnance Vás odměníme 20 000 Kč
  • jsme tu jedna rodina, takže pořádáme různé firemní akce (Novoroční slavnost, Family day)
  • pořádáme různé soutěže v programu doporučení (např. o zájezdy do všech možných destinací)
  • zaměstnanecké slevy na nákup brýlí jsou u nás samozřejmostí

Zaujali jsme vás? Pošlete nám zprávu!

Přetáhněte soubor sem, nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

* Povinné položky

Podívejte se, jak to vidí naši kolegové

loading