Směnový mistr v oddělení logistiky

Směnový mistr vede tým pracovníků na oddělení logistiky a zodpovídá za to, že to na směně šlape podle plánu. Pracovníkům na směně zadává úkoly, kontroluje jejich plnění a určuje hlavní priority směny.

Klatovy

Práce na směny

Nástup možný ihned

Co budete dělat

  • řídit a organizovat práci týmu lidí
  • kontrolovat dodržování standardů, předpisů a zákoníku práce na pracovišti
  • zajišťování komunikace mezi zaměstnanci a nadřízenými
  • týmová spolupráce při procesech zlepšování a optimalizace
  • práce na počítači (MS Word, MS Excel a SAP)
  • práce ve směnném modelu

Vaše schopnosti

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost s vedením lidí
  • znalost uživatelské práce na počítači
  • schopnost vést, motivovat a rozhodovat
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • týmovost

Nabízíme

  • zaškolení pro danou pozici
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda při plnění celofiremních kritérií stanovených na každé období
  • velmi dobré platové podmínky
  • poukázky do lékárny a na volnočasové aktivity jako wellness, fitness a kultura
  • slevy na firemní produkty a pravidelné výprodeje
  • závodní stravování
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání

Zaujali jsme vás? Pošlete nám zprávu!

Přetáhněte soubor sem, nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

* Povinné položky

Podívejte se, jak to vidí naši kolegové

loading