Specialista/ka na dodržování předpisů kvality v oblasti IT

Specialista/ka je zodpovědný/á za soulad našich IT procesů s odpovídajícími předpisy pro kvalitu a nastavenými IT procesy v rámci celého koncernu. V rámci svých úkolů koncepčně rozvíjí procesy CSV včetně všech aplikací souvisejících s výrobou a vývojem v rámci závodu Klatovy. Je také kontaktní osobou pro dotazy týkajících se dodržování předpisů v oblasti IT. Zaměřuje se jak na stávající CSV procesy, tak na vývoj a zavádění nových. Zároveň zodpovídá za správnost dokumentace týkající se CSV.

Klatovy

Co budete dělat

  • zodpovědnost za soulad našich IT procesů s odpovídajícími předpisy pro kvalitu a nastavenými IT procesy v rámci celého koncernu
  • koncepčně rozvíjet procesy CSV včetně všech aplikací souvisejících s výrobou a vývojem v rámci závodu
  • zaměření na stávající CSV procesy, ale také na vývoj a zavádění nových
  • zodpovědnost za správnost dokumentace týkající se CSV
  • spolupráce na projektech s dalšími odděleními, ale také s dalšími pobočkami koncernu

Vaše schopnosti

  • minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru
  • zkušenosti s řízením kvality v oblasti IT
  • výborná angličtina, základní znalost němčiny výhodou
  • nezbytná odborná praxe alespoň 2 roky v oblasti validace počítačových systémů a dodržování předpisů v oblasti IT nejlépe v průmyslu farmaceutickém nebo v oblasti zdravotnických prostředků
  • analytické a koncepční myšlení, výborné organizační schopnosti, týmovost
  • schopnost pracovat pod tlakem, ochota učit se novým věcem, dobré komunikační a moderátorské dovednosti

Nabízíme

  • férová mzda je u nás samozřejmostí
  • 5 týdnů dovolené
  • kromě toho na Vás čeká 13. mzda při plnění celofiremních kritérií stanovených na každé období
  • dáme Vám i příspěvek na dopravu do zaměstnání a závodní stravování
  • život není jen práce, a tak pro Vás máme širokou nabídku poukazů v hodnotě 3 500 Kč - 7 000 Kč/rok (na sport, kulturu a další odpočinkové aktivity)
  • zaměstnanecké slevy na nákup brýlí jsou u nás samozřejmostí

Zaujali jsme vás? Pošlete nám zprávu!

Přetáhněte soubor sem, nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

* Povinné položky

Podívejte se, jak to vidí naši kolegové

loading