Specialista/ka oddělení řízení kvality

Specialista/ka oddělení řízení kvality zodpovídá za plánování, provádění a vyhodnocování systémových a procesních auditů dle požadavků ISO 13485, také za přípravu společnosti na certifikační audit ISO. Na pozici provádí standardní inspekce QS, spolupracuje se všemi odděleními a připravuje podklady pro oddělení kvality. Uplatníte němčinu nebo angličtinu v běžné pracovní komunikaci a MS Office.

Klatovy

Pružná pracovní doba

Vhodné pro absolventy

Co budete dělat

  • zodpovědnost za plánovaní, provádění a vyhodnocování systémových procesních auditů dle požadavků ISO 13485
  • příprava společnosti na certifikační audity ISO
  • správa dokumentace v souladu s požadavky ISO v interním systému
  • provádění standardních inspekcí QS
  • spolupráce se všemi odděleními ve firmě a příprava podkladů pro oddělení kvality

Vaše schopnosti

  • SŠ nebo VŠ technického nebo ekonomického zaměření
  • komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny
  • výborná znalost MS Office, především MS Excel
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, ochota se učit novým věcem
  • organizační, prezentační a komunikační dovednosti
  • znalost ISO norem výhodou

Nabízíme

  • férová mzda je u nás samozřejmostí
  • 5 týdnů dovolené
  • kromě toho na Vás čeká 13. mzda při plnění celofiremních kritérií stanovených na každé období
  • dáme Vám i příspěvek na dopravu do zaměstnání a závodní stravování
  • život není jen práce, a tak pro Vás máme širokou nabídku poukazů v hodnotě 3 500 Kč - 7 000 Kč/rok (na sport, kulturu a další odpočinkové aktivity)
  • zaměstnanecké slevy na nákup brýlí jsou u nás samozřejmostí

Zaujali jsme vás? Pošlete nám zprávu!

Přetáhněte soubor sem, nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

* Povinné položky

Podívejte se, jak to vidí naši kolegové

loading