Specialista/ka kvality senior

Specialista/ka kvality senior má na starosti analýzu a vyhodnocování výrobních procesů z pohledu kvality. Zodpovídá za provádění interních auditů a dohlíží na soulad procesních a pracovních pokynů v rámci standardů ISO 13485, MDR a regulatorních požadavků. Na pozici uplatníte němčinu nebo angličtinu.

Klatovy

Flexibilní pracovní doba

Nástup od ledna 2023

Co budete dělat

  • dohled nad souladem procesních a pracovních pokynů s požadavky aplikovatelných standardů (ISO 13485, MDR, regulatorní požadavky)
  • analýza a vyhodnocení výrobních procesů z pohledu kvality
  • provádění interních auditů procesů
  • řešení interních a externích reklamací

Vaše schopnosti

  • SŠ nebo VŠ technického zaměření
  • vzdělání v optice nebo optometrii výhodou
  • zkušenosti v oblasti kvality z výrobního závodu
  • komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny
  • dobrá počítačová znalost
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, ochota se učit novým věcem
  • organizační, prezentační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • férová mzda je u nás samozřejmostí
  • 5 týdnů dovolené
  • kromě toho na Vás čeká 13. mzda při plnění celofiremních kritérií stanovených na každé období
  • dáme Vám i příspěvek na dopravu do zaměstnání a závodní stravování
  • život není jen práce, a tak pro Vás máme širokou nabídku poukazů v hodnotě 3 500 Kč - 7 000 Kč/rok (na sport, kulturu a další odpočinkové aktivity)
  • zaměstnanecké slevy na nákup brýlí jsou u nás samozřejmostí

Zaujali jsme vás? Pošlete nám zprávu!

Přetáhněte soubor sem, nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

* Povinné položky

Podívejte se, jak to vidí naši kolegové

loading