Specialista/ka systému řízení kvality

Specialista/ka řízení kvality spolupracuje s managementem kvality na projektech systému řízení kvality dle normy EN ISO 13485 a standardizaci dokumentace podle QMS norem pro všechny výrobní závody koncernu. V souladu s QMS normami přezkoumává a schvaluje procesní a pracovní pokyny. Vytváří a vyhodnocuje analýzy klíčových údajů pro účely hodnocení systému a následně je reportuje. Také spolupracuje na přípravě a provádění interních auditů. Na pozici provádí interní školení k tématům QMS, kde uplatní komunikační a moderátorské dovednosti.

Klatovy

Co budete dělat

  • spolupráce s managementem kvality na projektech systému řízení kvality dle normy EN ISO 13485
  • standardizace dokumentace dle QMS norem pro výrobní závody koncernu
  • přezkoumání a schvalování procesních a pracovních pokynů v souladu s QMS normami
  • spolupráce na přípravě a provádění interních auditů
  • provádění interních školení na téma QMS
  • vytváření a vyhodnocování klíčových údajů pro účely hodnocení systému a následné reportování

Vaše schopnosti

  • minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru
  • zkušenosti s řízením rizik a kvality (např. ISO 9001/ISO 13485) jsou výhodou
  • němčina na komunikativní úrovni, znalost angličtiny výhodou
  • pokročilá znalost práce na počítači (MS Office)
  • schopnost pracovat pod tlakem a ochota učit se novým věcem
  • samostatnost, pečlivost, analytické myšlení a výborné organizační schopnosti

Nabízíme

  • férová mzda je u nás samozřejmostí
  • 5 týdnů dovolené
  • kromě toho na Vás čeká 13. mzda při plnění celofiremních kritérií stanovených na každé období
  • dáme Vám i příspěvek na dopravu do zaměstnání a závodní stravování
  • život není jen práce, a tak pro Vás máme širokou nabídku poukazů v hodnotě 3 500 Kč - 7 000 Kč/rok (na sport, kulturu a další odpočinkové aktivity)
  • zaměstnanecké slevy na nákup brýlí jsou u nás samozřejmostí

Zaujali jsme vás? Pošlete nám zprávu!

Přetáhněte soubor sem, nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

* Povinné položky

Podívejte se, jak to vidí naši kolegové

loading