Systém nahlašování

V oznamovacím systému můžete snadno a rychle nahlašovat obavy ohledně skutečného nebo domnělého nesprávného chování, které by mohlo mít vliv na naši firmu nebo spokojenost lidí.

Oznamovací systém nesmí být použit k vědomému falešnému obvinění žádné osoby. Je také zakázáno podávat informace, o kterých je známo, že jsou nepravdivé.

Doporučuje se uvést v oznámení své jméno. Bez ohledu na to, zda to uděláte, bychom vás rádi požádali, abyste si vytvořili bezpečnou schránku. Komunikace s námi tak bude bezpečnejší a snažší.

Oznamovací systém můžete použít pro hlášení porušení našeho kodexu chování nebo porušení zákona, včetně otázek vztahujících se k úplatkářství a korupci, zákonu o ochraně hospodářské soutěže, podvodu, finanční trestné činnosti, bezpečnosti potravin a problémů s kvalitou, obtěžování a diskriminaci, kontrol mezinárodního obchodu, ochrany osobních údajů, práv a ochrany osob, vážných škod na životním prostředí nebo střetu zájmů.

Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni na zabezpečenou stránku, kde naleznete více informací, zásady ochrany osobních údajů a bezpečnou schránku.

 

Přejít k oznamování

loading