Operativní nákupčí

Hledáme operativního nákupčího, který se domluví německy a bude v každodenní komunikaci s našimi dodavateli materiálu, komponentů a zařízení. Dostanete přidělené portfolium materiálu a dodavatelů a Váš úkol bude znít jasně - zajistit plynulé dodávky v požadovaném množství, termínech a kvalitě. Očekáváme samostatnost, organizační schopnosti, analytické myšlení a týmovost.

Klatovy

Flexibilní pracovní doba

Co budete dělat

  • zajišťování včasné dodávky a dostupnost dílů, služeb a zařízení pro výrobu při zachování nejnižších nákladů
  • komunikace s dodavateli, jednání o cenách a smluvních podmínkách
  • vyhodnocování nabídek
  • koordinace aktivit mezi jednotlivými odděleními
  • udržování skladové zásoby dle dispozic
  • sledování reklamačního procesu

Vaše schopnosti

  • SŠ nebo VŠ technického zaměření
  • praxe v oblasti operativního nákupu
  • komunikativní znalost němčiny podmínkou
  • dobrá znalost angličtiny
  • znalost MS Office a SAP
  • analytické a organizační schopnosti
  • komunikační a vyjednávací dovednosti
  • týmovost

Nabízíme

  • flexibilní pracovní doba
  • zaškolení pro danou pozici
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda při plnění celofiremních kritérií stanovených na každé období
  • velmi dobré platové podmínky
  • poukázky do lékárny a na volnočasové aktivity jako wellness, fitness a kultura
  • slevy na firemní produkty a pravidelné výprodeje
  • závodní stravování
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání

Zaujali jsme vás? Pošlete nám zprávu!

Přetáhněte soubor sem, nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

* Povinné položky

Podívejte se, jak to vidí naši kolegové

loading